O mnie

Od ponad 20 lat wspieram ludzi w ich rozwoju i osiąganiu celów. Kiedyś jako konsultantka w firmach doradczo-szkoleniowych wspierałam różne organizacje w rekrutacji, integracji i rozwijaniu pracowników. Od ponad 14 lat jako Development Manager i HR Business Partner tworzę i wdrażam procesy i narzędzia wspierające rozwój oraz budowanie zaangażowania pracowników (najpierw w międzynarodowej korporacji z branży retail, obecnie w dużej polskiej firmie z branży IT). Jestem też członkinią Think Tanku HR Influencers (można mnie znaleźć wśród HRI HiPo). 


Od ponad 14 lat pasjonuję się rozwojem w oparciu o mocne strony i pracuję z wykorzystaniem CliftonStrengths – pomagam zrozumieć wyniki badania i wykorzystać tę wiedzę w praktyce w życiu zawodowym i prywatnym. Szkoliłam się z rozwoju w oparciu o mocne strony u Dyrektor Zarządzającej Instytutem Gallupa w Polsce (Hanny Ignaczewskiej), przeszłam cykl szkoleń opartych na narzędziu CliftonStrengths "Zarządzanie sobą i ludżmi na Zielonej Ścieżce" na Akademii Leona Koźmińskiego, a w 2021 roku otrzymałam certyfikat Coacha Mocnych Stron (Strengths Community Coach).


Od ponad 19 lat jestem trener, od ponad 6 lat zajmuję się coachingiem. Skończyłam kurs Coaching Clinic organizowany przez Corporate Coach U oraz akredytowany przez ICF oraz EMCC certyfikowany kurs Business Coaching Diploma organizowany przez Akademię PWC.


W swoim życiu zawodowym byłam też wykładowczynią na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Od ponad 13 lat jestem manager, mam też doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta w branży B2B. Moją ścieżkę zawodową możesz prześledzić na LinkedIn (jeśli masz profil na tym portalu).


Jestem też mamą wielodzietną pracującą na etacie. Łączenie pracy zawodowej (w której nieraz pełnię funkcję project managerki) z życiem rodzinnym popchnęło mnie do zgłębiania tematyki efektywności, organizacji pracy, optymalizacji działań, a obszar „efektywności bez zadyszki” stał się moim hobbystycznym konikiem. 


Od zawsze bardzo istotny był dla mnie obszar skuteczności w komunikacji. Jako mama przeniosłam swoje zaintersowania z obszaru NLP i technik perswazji na tematykę Porozumienia bez przemocy (NVC) i ukończyłam sześciodniowy kurs "NVC w życiu i rodzinie".


Moją pasją jest taniec - uwielbiam gorące rytmy brazylijskiej samby, reggaetonu, ale też energetyczną zumbę. Chętnie gram w gry planszowe i komputerowe. Mój sposób na relaks to przede wszystkim książki. Moje serce od lat wierne jest fantastyce, natomiast aktualnie pogłębiam wiedzę z zakresu neuropsychologii, servant leadership oraz IFS (Internal Family System).