Referencje

Daniel Sulczyński, Przedstawiciel Handlowy, DPD

Sesja z Dominiką była rewelacyjna - czułem się jakby "obserwowała" mnie przez kilka lat dzień w dzień, notowała co robię, co mówię i jak się zachowuję, a na spotkaniu opisywała moją osobę na podstawie tych "obserwacji" - naprawdę wszystko się zgadzało, omówienie Gallupa w moim przypadku wyszło w 100% zgodnie z rzeczywistością. Dominika przedstawiła moje wszystkie talenty, ich praktyczne wykorzystanie oraz sfery, które w moim przypadku nie wybijają się na pierwszy plan, a są warte doskonalenia. Tak jak wspomniałem na spotkaniu - jeżeli kiedyś ponownie będzie okazja, na pewno bardzo chętnie wrócę do Dominiki na kolejną sesję. Gorąco polecam!

Marek Brociek, Customer Service Director (Business Line Manager), Atlas Copco

Raport składający się z wykresów i standardowych komentarzy, który otrzymujemy po wypełnieniu testu to jedynie punkt wyjścia. Ważne by zrozumieć (tudzież zdać sobie sprawę) jakie „interakcje” pomiędzy poszczególnymi talentami zachodzą i jakie „synergie” można z nich wydobyć. I do tego sesja feedback-owa jest absolutnie niezbędna, a tę może przeprowadzić tylko osoba z odpowiednim przygotowaniem. Rozmowa z Dominiką dała mi zupełnie nową perspektywę, dowiedziałem się rzeczy, na które sam bym nie wpadł. Poza profesjonalizmem i uważnością, których doświadczyłem ważne dla mnie, jako dla osoby określanej zgodnie z teorią Junga jako raczej czerwona, były struktura i konkret. A te aspekty, zważywszy że mamy do czynienia z dość subtelną materią, potrafią się czasem, kolokwialnie mówiąc, stracić. Dominika zadbała o wszystkie aspekty. Polecam.

Krystyna Krzyworzeka-Janiuk, Sales & Marketing Director, Sirowa Poland

Test CliftonStrenghts Gallupa jest pomocnym narzędziem w identyfikacji mocnych stron każdej osoby. Pozwala na zrozumienie jakie talenty nas wspierają, a nad jakim powinniśmy popracować oraz jak nasze talenty wpływają na otoczenie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Jest to niezwykle użyteczne narzędzie dla każdego, kto chce włożyć wysiłek w pracę nad własnym rozwojem. Pani Dominika, w jasny i czytelny sposób przedstawiła założenia testu oraz bardzo szczegółowo omówiła jego wyniki. Polecam wszystkim osobom gotowym zainwestować we własny rozwój.”

Paweł Borowy, Przedstawiciel Handlowy, DPD

Dla mnie bardzo dobrze spędzona godzina i szkoda, że tylko godzina. W trakcie bardzo luźnej rozmowy można wiele o sobie się dowiedzieć i zauważyć, co kieruje oraz kierowało nami podczas podejmowania wielu decyzji. To co wydawało się moimi wadami okazuje się atutem. Dzięki tej wiedzy na pewno dużo łatwiej i świadomie można te atuty wykorzystywać zarówno w życie zawodowym, jak i prywatnym.

Ewa Józków, Przedstawiciel Handlowy, DPD

Dominikę poznałam na szkoleniu, spotkaniu dotyczącym talentów Gallupa. Następnie spotkałyśmy się na indywidualnej sesji, aby omówić moje wyniki. Dominika dokonała szczegółowej analizy talentów. Rozmowa odbywała się w bardzo miłej atmosferze. Dowiedziałam się o swoich dominujących cechach bardzo dużo szczegółów. Dominika opowiadała o nich w teorii oraz na konkretnych przykładach zawodowych oraz z życia prywatnego. Poczułam, że została mi przekazana duża wiedza i dokładna analiza moich cech. Do tego bardzo duże zaangażowanie. Polecam spotkanie z Dominiką np. po badaniu Gallupa. Dowiesz się, jak przełożyć swój talent na pracę zawodową oraz życie prywatne.

Izabela Kolat, Procurement & Customer Service

Bardzo polecam Dominikę jako coacha za jej wielkie zaangażowanie i profesjonalizm w podejściu do klienta. Dzięki niej mogłam w końcu poznać i zrozumieć swoje talenty i określić następny krok w rozwoju zawodowym. Dominika jest wyjątkowo miłą i sympatyczną osobą co dodatkowo powoduje, że współpraca z nią to czysta przyjemność. Uważam że to najlepiej zainwestowany czas i pieniądze w mój rozwój.

Wanda Brociek, Właścicielka Wings of Change

Miałam przyjemność pracować podczas sesji z Dominiką. Bardzo dobry czas! Wiedza, profesjonalizm, jasny przekaz prowadzący do refleksji i lepszego poznania siebie. I to wszystko w miłej i przyjaznej atmosferze. Polecam każdemu, kto chce zgłębić swoje talenty Gallupa.

Monika Oleniak-Nowakowska, Przedstawiciel Handlowy, DPD Polska

Bardzo polecam spotkanie indywidualne z Dominiką, która pomogła mi dobrze zinterpretować wyniki badania Gallupa. Wyniki wydawałyby się oczywiste, jednak po przeanalizowaniu ich z Dominiką dowiedziałam się dużo istotnych rzeczy, które mogą bardzo pomóc w życiu zawodowym i prywatnym. Dominika ma niesamowitą wiedzę, widać że jest to jej pasja. Byłam pozytywnie zaskoczona jej przygotowaniem do naszej rozmowy, właściwie miałam wrażenie jakby mnie znała :)

Agnieszka Podleśna, trener i coach, właścicielka firmy Kochać Bardziej

Badanie Gallupa jest świetnym narzędziem, ale sam w sobie nie miałby szans przynieść mi zbyt wielu korzyści. Dopiero omówienie go przez Dominikę przyniosło mi wielką korzyść. Zrozumiałam, że różne moje reakcje czy zachowania nie są dziełem przypadku, lecz wynikają z moich wrodzonych talentów. I o ile wynik testu daje te talenty poznać, to dopiero omówienie ich konkretnego u mnie połączenia, pozwoliło mi zrozumieć siebie bardziej. Dominika przed spotkaniem dokonała bardzo wnikliwiej analizy wyników, po czym na naszym spotkaniu wszystko mi opowiedziała. To było piękne i bardzo odkrywcze spotkanie. Pełne akceptacji i uznania dla moich talentów. Bardzo otwierające na zobaczenie siebie przychylnym okiem. Dominika wskazała mi miejsca, które mogę uczynić swoimi mocnymi stronami, jak również te, których zmienianie może zakończyć się u mnie jedynie dużym wydatkiem energii. Po spotkaniu z Dominiką mam więcej jasności, jakich wyborów chcę dokonywać, jakimi ludźmi chcę się otaczać i jakie drogi wybierać, by skutecznie realizować swoje cele. Bardzo polecam omówienie wyników badania Gallupa z Dominiką! I ewentualne późniejsze rozwijanie poznanych talentów w mocne strony przy jej wsparciu! To może być naprawdę niezwykłe inspirująca przygoda, z rzeczywistym przełożeniem na zadowolenie z siebie i swojego życia.

Agata Sowińska, lekarka weterynarii, właścicielka firmy szkolącej z medycyny behawioralnej zwierząt:

Rozwiązanie testu Gallupa to już był dla mnie krok milowy w poznaniu siebie jednak dopiero spotkanie z Dominiką pozwoliło ruszyć do przodu. W sposób uważny, empatyczny ale nie bojąc się też rzeczy trudnych omawia, wyjaśnia i porządkuje otrzymane wyniki. Coaching pozwolił mi spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy i zdobyć większą świadomość siebie. Dominika to 100% profesjonalistka, która ma chęć dzielenia się swoją wiedzą i wspierania innych w ich rozwoju. Spotkanie z nią to świetna inwestycja!