TALENTY MAMY

Witam Cię na stronie „Talenty mamy” i zapraszam do wspólnej podróży. Podróży do odkrycia swoich mocy i poczucia spełnienia.


KIM JESTEM?


Nazywam się Dominika Kowalska. Z wykształcenia jestem psychologiem, a moje doświadczenie zawodowe związane jest przede wszystkim z obszarem HR. Zajmuję się coachingiem, jestem konsultantką rozwoju osobistego i planowania kariery, trener oraz facylitator „Job craftingu”. Pasjonuje mnie rozwój oparty na mocnych stronach, dlatego w pracy coachingowej i doradczej często wykorzystuję wyniki badania CliftonStrengths. Więcej o mnie w zakładce Kim jestem


DLACZEGO TALENTY MAMY?


Talenty mamy – bo WSZYSCY mamy talenty. Każdy z nas ma swój unikalny zestaw talentów, który warto poznać i świadomie wykorzystać do znalezienia swojej życiowej ścieżki, powołania czy kierunku rozwoju zawodowego. Wspieram moje Klientki i Klientów w znalezieniu swojej własnej drogi - takiej, po której podróżowanie przyniesie nie tylko dużo radości i satysfakcji, ale da też poczucie sensu i spełnienia oraz zaowocuje sukcesami (jakkolwiek je zdefiniujemy).


Talenty mamy – bo Mamy zajmują szczególne miejsce w moim sercu. Każda mama ma swój zestaw talentów, ma swoje wyjątkowe moce i wiele marzeń, które często w natłoku codziennej gonitwy schodzą na dalszy plan albo zostają zapomniane. Chciałabym, żeby każda mama pamiętała o swoich marzeniach i pasjach, o samej sobie i tym, co się dla niej liczy oraz żeby znalazła czas i odwagę na życie po swojemu. Wspieram mamy w tym, aby poczuły się wyjątkowymi, pełnymi mocy kobietami, spełniającymi swoje marzenia i sięgającymi po to, co jest dla nich ważne.

CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ?


OMÓWIENIE WYNIKÓW CLIFTONSTRENGTHS ORAZ COACHING MOCNYCH STRON

Zrobiłaś (zrobiłeś) badanie CliftonStrengths, ale nie do końca wiesz, co zrobić z otrzymanymi wynikami? Zapraszam na spotkanie, podczas którego pomogę Ci zrozumieć Twoje wyniki. A jak będziesz chciała (chciał) zastanowimy się, jak wykorzystać Twoje talenty do realizacji Twoich celów, zaplanowania rozwoju czy do poradzenia sobie z trudnościami.


PLAN ROZWOJU I KARIERY W OPARCIU O MOCNE STRONY

Czujesz się wypalona, wypalony? Potrzebujesz zmiany, ale nie wiesz, w którą stronę iść? Zaczynasz swoją karierę i szukasz dla siebie odpowiedniej ścieżki? Zapraszam na konsultacje, podczas których pomogę Ci zbudować swoją ścieżkę kariery w zgodzie ze sobą, w oparciu o Twoje wartości, motywacje, predyspozycje i mocne strony. Jako Job Crafting Facilitator mogę też pomóc Ci przekształcić aktualną pracę na taką, która będzie dla Ciebie bardziej satysfakcjonująca.


EFEKTYWNOŚĆ BEZ ZADYSZKI lub ORGANIZACJA PO TWOJEMU

Czujesz, że nie wyrabiasz na zakrętach? Rzeczywistość zaczyna wymykać się spod kontroli? W codzienność zawodową lub prywatną wkrada się chaos? Zapraszam na konsultacje, podczas których wspólnie wypracujemy takie sposoby działania, które zaowocują lepszym zorganizowaniem w życiu zawodowym i/lub prywatnym.


LIFE COACHING

Life coaching to coaching, podczas którego zajmujemy się życiowymi wyzwaniami, takimi jak trudności w podjęciu decyzji, brak jasności co do swojego życiowego celu, powołania, chęć poukładania sobie na nowo ważnych dla siebie obszarów życia czy opracowanie planu realizacji konkretnego celu. To także praca z przekonaniami, trudnościami, lękami, relacjami, nawykami. Zapraszam na sesję coachinową, jeśli:

  • stoisz przed decyzją i nie wiesz, którą opcję wybrać;

  • chciałabyś (chciałbyś) coś w swoim życiu zmienić, ale nie masz pewności jaka zmiana byłaby dla Ciebie najlepsza;

  • masz cel i potrzebujesz sobie zaplanować jego realizację;

  • czujesz, że coś blokuje Cię przed podjęciem decyzji, zmianą, realizacją celu, ale nie wiesz, co to jest;

  • potrzebujesz przeanalizować i poukładać sobie niektóre obszary swojego życia na nowo.


ZAPRASZAM DO KONTAKTU: dominika@talentymamy.pl